کاربر گرامی ، به نجاریار خوش آمدید

درباره وبسایت نجاریار

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان محترم به این سایت ر برهه ای از زمان با مشکلاتی از قبیل پیدا نکردن مواد اولیه برای کسری کار ، تفاوت قیمت زیاد مواد اولیه کمیاب شدن کالاهای وارداتی ، فروش نرفتن بسیاری از کالاهایمان و راکد شدن سرمایه و ... در صنف درودگران و نجاران و فروشندگان مواد اولیه مواجه شده ایم و به خوبی می دانیم که ب=یافتن بهترین گزینه برای خرید یا فروش در بازار شلوغ و پر دغدغه کنونی کاری بسیار دشوار ، زمان بر و پر ریسک می باشد . 
از این رو به عنوان افرادی که نسبت به بازار این صنف و این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم  بر ان شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور ، بررسی تجارت موفق داخلی و خارجی و درک نیازها و محدودیت ها و فرصت های موجود و ترکیبی از علم فروش و بازاریابی و امکانات دنیای بی پایان مجازی پایگاهی ایجاد کنیم که در آن هم فروشنده و هم خریدار بهترین گزینه را برای خرید و فروش انتخاب کنند و باعث ایجاد ارتباط پات گسترده کاری در سراسر ایران عزیزمان بین همکاران محترم شویم  و گاهی هر چند کوچک در رونق این بازار داشته باشیم . 
نجاریار با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع محصولات و مواد اولیه موجود در صنف MDF و نجاران و درودگران و ... از قبیل ورق های  MDF  ، صفحه کابینت ، یراق آلات ، مصنوعات سنگی ، کابینت های آماده ، انواع لوازم نور پردازی آشپزخانه ، نئوپان ، فیبر ، ماشین آلات کارگاهی ، نوارلبه و ... شما را یاری می کند تا با کمترین دردشر و کمترین زمان بیابید و بسپارید . 
اگر چه نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفتیم تا حداکثر سادگی در فرآیند خرید و فروش را به شما عزیزان ارائه نماییم اما همواره مشتاق دریافت نظرات و انتقادات و پیشنهادات سازنده شما برای هر چه بهتر و کارامد تر کردن این فرظایند هستیم . در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستند آنها را به آدرس info[at]najaryar.com  ارسال فرمایید . 


با تشکر مدیریت سایت بخاریار