کاربر گرامی ، به نجاریار خوش آمدید

کاربر گرامی،
براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

وب‌ سایت نجاریار، یک وب‌ سایت تخصصی اطلاعات کالاهای آشپزخانه است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.
وب سایت نجاریار یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.برای عضویت در این وب سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. توجه نمایید که شروع عضویت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده میباشد.
هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت نجاریار مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  نجاریار، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند
مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.
در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح   نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد .
در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد .
در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت .
آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم نجاریار تائید و سپس نمایش داده خواهد شد .
چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم نجاریار بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.
هر آگهی فروش صرفا جهت نمایش اطلاعات یک کالا بوده و درصورت ارائه اطلاعات اضافی در مورد کالاهای دیگر بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
کاربران نجاریار سطح 1 امکان درج 2 آگهی رایگان با اطلاعات را نخواهند داشت . 
کاربران پس از درج آگهی خود قادر به تغییر اطلاعاتی از قبیل برند، مدل و نوع کالای  خود در آگهی نمی باشند.
چنانچه قیمت کالای درج شده در آگهی در محدوده قیمت های از پیش تعیین شده نباشد، تیم نجاریار بنا به صلاحدید قیمت را حذف و یا به توضیحات آگهی منتقل خواهد کرد.
ارائه هر نوع توضیح غیر از توضیحات مربوط به کالای آگهی شده ، بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
کاربرانی که از عضویت نجاریار سطح 2 یا سطح 3 استفاده می کنند در صورت هر گونه استفاده نادرست از عضویت خریداری شده بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
چنانچه کاربران با ایجاد کاربری های مختلف سعی در ایجاد نوسان قیمت در بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
عرضه کنندگان اطلاعات ، پس از درخواست از سوی متقاضیان، می توانند بدون دخالت این وب سایت نسبت به ارتباط مستقیم با متقاضیان اقدام نمایند.
هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد .
بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر نجاریار به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت .
انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد .
تمامی تماسهای الکترونیک با سایت نجاریار بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید .
درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت نجاریار بدون اخذ مجوز کتبی از شرکت “آوینا پرداز آریا” غیر مجاز و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی شرکت آوینا پرداز آریا را در پی خواهد داشت .
هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.
این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید .